SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rreth
Agjencioni i patundshmërisë TOPIA është kompani shërbimi, që ofron ndërmjetësime në shitblerje dhe qiradhënie të Patundshmërive.
Ne jemi gjihtmonë të gatshëm për të ndihmuar klientët tanë në marrjen e vendimeve më të mira në zgjedhjen e shtëpisë së tyre të ardhshme (shtëpi, banesë), në zgjedhjen e vendit të tyre të ardhshëm të punës (zyra, dyqane, objekte afariste) apo në zgjedhjen e parcelës-truallit për qëllime banimi, zhvillim biznesi, pushimi (Vila) apo vetëm si investim kapital.
Ka shumë cilësi dhe shkathtësi që krijojnë një profesionist të shkëlqyer të pasurive të patundshme - integritet, thellësi të njohurive të komunitetit dhe tregut, marketingut, aftësive efektive të negociatave dhe një rrjeti profesional me kualitet të lartë, të cilat janë shenjat dalluese se si punojmë.

Një agjent i pasurive të patundshme duhet të jetë në gjendje të:
- Rekomandojë një çmim të kërkuar për pronën tuaj bazuar në njohuritë e tyre për kushtet e tregut vendor.
- Demostrojë njohuritë dhe kuptimin e taktikave më të mira të marketingut që kërkohen për të siguruar që prona juaj të shikohet nga audienca më e madhe e blerësve.
- Sigurojë që prona juaj të marrë vëmendjen që meriton duke ditur mënyrat më të mira për ta prezantuar atë.
Ne i sigurojmë klientit, shërbime të jashtëzakonshme të kombinuara me teknologjinë më të fundit pë...     më shumë
Tel: +38349596777
Lokacioni: Bulevardi Nënë Tereza, 4/2 - mbi IPKO Prishtinë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal