SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rreth
Agjencia për Patundshmëri "LISI" është përfaqsuesi zyrtar dhe bashkëpunetor i "InfoPRONA" në Prishtinë për Kosovën. Eksperiencë nga viti 2004 në ndërmjetësim për shitjëblerje dhe qiradhënie/qiramarrje të pasurive të paluajtëshme. Prona në Prishtinë dhe rrethinë për shitëblerje dhe qiradhënie: banesa, apartamente, vila, lokale, zyra, magazina, depo industriale, toka - troje, komplekse turistike dhe rezidenciale.
Tel: 044100464
Lokacioni: Qender Prishtinë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal