+ Posto një shpallje
ARTIKUJ
Gjëra Antike Pajisje Shtëpiake Arte & Vepra Artizanale Gjëra për Fëmijë Libra & Revista Biznese & Industriale Celularë Optikë Koleksione Kompjuter & Teknikë Elektronikë Pajisje për Farm Mobilje Shëndet & Bukuri Dekor Shtëpie Bizhuteri & Ora Filma & Muzikë Instrumente Muzikore Kopshti & Natyra Foto & Video Mallra Sportive Bileta Vegla Pune Artikuj Ushqimor Video Lojra Gjithçka Tjetër Veshmbathje & Aksesorë Menyja Ditore
AUTOMJETE
Anije & Barka Vetura Vetura Klasike Motoçikleta & Skuterë Pjesë & Pajisje Autobusa & Furgona Kamiona, Vinça & Eskavator Tjetër Makina Bujqësore & Pyllore Kampshtëpiza Biçikleta
PUNË
Kontabilitet & Financa Administratë & Zyra Arkitekturë & Inxhinieri Shkencë, Hulumtime Biznes & Menaxhim Ndërtim & Tregti Shërbimi i Klientëve Edukim & Trajnim Ushqim/Pije & Mikëpritje Punë e Përgjithshme Grafik & Web Design Burimeve Njerëzore IT & Zhvillues Softueri Juridik Marketing & PR Mjekësi & Shëndetësi Patundshmëri Shitje me Shumicë & Pakicë Salon, Spa, & Fitnes Transport TV & Film Shkrim & Editim Gjithçka Tjetër
PATUNDSHMËRI
Qira: Banesa Qira: Objekte Afariste Qira: Shtëpi Shitje: Shtëpi Troje Shërbime Dhoma & Shokë Dhome Afat të Shkurtër Vikendicë Tjetër Shitje: Objekte Afariste Shitje: Banesa Qira: Zyra & Dyqane Shitje: Zyra & Dyqane
KOMUNITETI
Partnerë Aktiviteti Njofitme Artistët & Muzikantë Ndarje Udhëtimi Dado & Kujdestar për Fëmijët Klasa & Mësime Humbur & Gjetur Vullnetar Tjetër Gjëra Falas Receta Kuzhine
SHËRBIME
Bukuria & Shëndeti Pastrimi & Mirëmbajtja Kompjuter, Web, & IT Kujdesi për të Moshuarit Fashion Design Financa & Hipoteka Hotel, Airline, & Vetura Ligjore dhe Avokati Mësime & Tutoring Depo & Akumulim Riparim & Rimodelim Shërbime Profesionale Tjetër Ndërtime Sigurime Dasma & Fotografi Aranzhmane Turistike Kujdesi për Fëmijët
KAFSHË
Aksesorë Shërbime Zogj Mace Qen Bagëti Humbur & Gjetur Tjetër Peshqit
KUPONA
Teknologji Veshje & Këpucë Dhurata Shtëpi & Kopsht Pajisje për Zyre Kozmetikë Lodra & Fëmijë Udhëtime Shërbime Personale Çanta & Aksesorë Oferta Ditore Evente
EVENTE
Festivale Panaire Koncerte Ekspozita Shfaqje Teatrale Kino Konferenca Promovime & Inaugurime Mbrëmje Argëtuese & Party
NTP GLOBBUS - Prishtinë
x
DYER AUTOMATIKE DHE PAISJE PER OBJEKTE - 044 888 475
Kategoria:
Artikuj / Biznese & Industriale
ID e shpalljes:
10723
Postuar:
22 Mars '14
Përshkrimi:
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA - MADE IN GERMANY
BLEJE DEREN ORIGJINALE - KURSE PARAT !
10 - VITE GARANCION - PRODUKT GJERMAN!

GLOBBUS - prej Vitit 2000 , perfaqesues i autorizuar per shitjen - montimin dhe servisimin e
dyerve per garazha te prodhuesit Gjerman NORMSTAHL .

DYERT ORIGJINALE MUND T'I GJENI VETEM TEK NE ! KUJDES !!?

KUJDES NGA DYER - IMITIME - FALSE !!?

KUJDES,SEPSE TE TJERET N'A KOPJOJN....!!

VIZITONI SALLONET TONA TE SHITJES NE:

- PRISHTINE ,Kodra e trimave Tel. 044-888 475 , 044- 113 718
Shiqo video : http://vimeo.com/75084724
- GJILAN , Tel. 044- 147 284 , 049-147 284
- PRIZREN , Tel. 044- 255 079 ,0290-227 204
Marrëveshje
Informata rreth Shpalljes
Prishtinë
Kontakto me email
Raporto Shpalljen
Peshkuiarte.com © 2014
Desktop