SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pitbulli 11 mujsh me vakcina dhe pasaport
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
ID e produktit :
100101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pitbulli 11 muajsh ka te kryera te gjitha vakcinat dhe ka pasaport ne tel:045 538 602Mund te kontaktoni dhe ne viber faleminderit per mirkuptim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florian
Gjilan
045 538 602
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »