SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamera Sigurie,Priza Modulare,DVR, Kabllo , Module te Lan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '13
ID e produktit :
10021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ART Net N.T.SH
email: artnet.info@gmail.com; artneti@hotmail.com

Model Pershkrim Cmimi per cop
Q-MB-1 korniza 1 modulare 80*80 € 0.40
Q-SP-1 korniza metalike 1modulare € 0.45
Q-MB-2 korniza 2 modulare € 0.55
Q-SP-2 korniza metalike 2 modulare € 0.85
Q-MB-3 korniza 3 modulare € 0.75
Q-SP-3 korniza metalike 3 modulare € 1.10
Q-K1 nderpreresi 1modular njekahor mekanik 45*45 € 0.75
Q-K2 nderpreresi 1modular dy kahor mekanik 45*45 € 0.90
Q-K12 nderpreresi 2 modular njekahor mekanik 45*45 € 1.10
Q-K22 nderpreresi 2 modular dy kahor mekanik 45*45 € 1.20
Q-ZG "Priza (Schuko) modular 45*45" € 1.00
Q-Z "Priza (monofaze) modulare 45*45" € 0.85
Q-TV "Priza TV modulare45*45" € 1.00
Q-T8 "Priza komjuterike (RJ45) 45*45" € 1.70
Q-B mbulesa modulare 22.5*45 € 0.25
Q-BS mbulesa modulare 45*45 € 0.35
Q-T8S "Priza komjuterike modulare ( RJ 43) 22.5*45" € 1.65
Q-1/2 K1 Nderpres 1-sh € 0.70
Q-1/2 K2 Nderpres 2-sh € 0.83
P-RZ Priza njeshe (monmofaz) € 0.90
P-RZG Priza (Schuko) me tokezim € 1.05
P-R2ZG Priza e dyfisht (schuko) € 1.30
P-RTV Priza TV € 1.05

Te gjihta prizat kane jetegjatesi te shkelqimit 10 vjeqar


Kamera,

Ikegata Model IK-CM2515 60€
Ikegata Model IK-CM2531 65€
Ikegata Model IK-4002 62€
Ikegata Model IK-CM3511s 65€
GANZ Model LYB-IR49PS 105€
WS 120 110€
WS 136 62€
WS 313 65€
CCD Camera 7760 IRDA 50€
CCD Camera 782 IRDA 50€
DOME Camera White 50€

DVR 4CH 95€
DVR 8CH 110€
DVR 16CH 200€


Te gjitha produktet gjenden ne stok

Nr Tel: 049 160 740 dhe 049 160 744
Informata rreth publikuesit
Art
Prishtinë
049160740
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »