SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Play Station 3
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
ID e produktit :
100216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Play Station 3 ne gjendje te rregullt dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme po ashtu posedon edhe 7 cd-lojra.
Informata rreth publikuesit
gazmend
Prishtinë
045982008
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »