SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ndrrohet HTC ONE M7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 00:42
ID e produktit :
100219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndrrohet HTC ONE M7 silver 32GB shum i rujtun per me shume info dhe specifika kliko nlink

Ndrrohet me iPhone 5 , 5C , Sony Z1 , Z2 samsung galaxy alpha , samsung a5 ..ndrrim boj vetem kry per kry nuk shtoj pare

Kontaktoni vetem ne viber/whatsapp ntel mos thirr


m.gsmarena.com/htc_one-5313.php 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blendi
Gjilan
37745527547
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »