SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten mobilje per sallon
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
ID e produktit :
100237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten mobiljet per sallon te cilat perbehan nga 3 pjese, 3sh, 2sh dhe 1sh. Jane shume te mbrojtura per shkak se shumicen e kohes ishin te mbuluara.

Numri kontaktues: +377 44 519 339
Informata rreth publikuesit
Dielleza
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »