SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes BlackBerry \ Z30 ///Dhe Porsche design P''1982
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
ID e produktit :
100277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TELEFONAT jan ne gjendje shume te mire jan te ri por nuk jan me paketime ,
Z30 software 10.3.2...
total memory /2GB.
Free storage 10gb +
from :CANADA .

ndersa per Porsche mund te shikoni ne profilin tim tjetren shpallje
tel :
049 541 215
049 702 707
049 704 707.
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »