SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Porsche Design P''9982
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
ID e produktit :
100280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Porsche jan ne gjendje shume te mire jon te perdorur dhe cmime eshte shume i arsyshem 600 euro duke marr parasysh qe ky telefon kushton 1000+ ju lutem qe blersi te jet sa me i sinqert .
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »