SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy s4 GT-19505
Çmimi :
€185.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
ID e produktit :
100299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung S4 ne gjendje te rregull origonal dhe i rujten shumë. Qmimi fiks 185€ ndrrim jo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Gadime E Poshtëme
045592116
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »