SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolina dhe karrika
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:33
ID e produktit :
100320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesim karriket te llojeve te ndryshme nje karrike kushton 25euro gjithsej 6 karrika kushtojne 150euro.nese ju pelqen dhe tavolina mund te na tregoni ne nr e kontaktit dhe ne do ju informojme.mund te porosisni karrike sipas deshires mund te beni zgjedhjen e materialit si dhe ngjyren e drurit.gjithashtu mund te porosisni aq karrike sa ju duhen.vetem duhet telefononi ne nr 049-884-515 ose te komunikoni me ne ne viber +38649884515 apo dhe ne e-mail adress z.euromodel@hotmail.com .ju mirepresim!
informacione shtesë>>>
tavolinat qe ndodhen ne foton e 1,2,3 dhe 4 kushtojne 120 euro
tavolina ne foton e 5 kushton 100 euro
tavolina ne foton e 6 kushton 270 euro
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »