SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karrika dhe tavolina
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik
ID e produktit :
100321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesim karriket te llojeve te ndryshme nje karrike kushton 26euro gjithsej 6 karrika kushtojne 156euro.nese ju pelqen dhe tavolina mund te na tregoni ne nr e kontaktit dhe ne do ju informojme.ne ju garantojme per kualitet.mund te porosisni karrike sipas deshires mund te beni zgjedhjen e materialit si dhe ngjyren e drurit.gjithashtu mund te porosisni aq karrike sa ju duhen.vetem duhet telefononi ne nr 049-884-515 ose te komunikoni me ne ne viber +38649884515 apo dhe ne e-mail adress
z.euromodel@hotmail.com .ju mirepresim!
informacione shtesë>>>
tavolina ne foton e pare (krem e kaft) kushton 270euro
tavolina ne foton e dyte (e bardhë)dhe ne fotone pestë dhe te shtatë(e zezë) kushton 120 euro
tavolina ne foton e gjashtë(e bardhe) kushton 100 euro
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »