SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karrika dhe Tavolina me garancion per vetem 24euro per cope
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '17
ID e produktit :
100323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesim karriket te llojeve te ndryshme nje karrike kushton 24euro gjithsej 6 karrika kushtojne 144euro.nese ju pelqen dhe tavolina mund te na tregoni ne nr e kontaktit dhe ne do ju informojme.mund te porosisni karrike sipas deshires mund te beni zgjedhjen e materialit si dhe ngjyren e drurit.gjithashtu mund te porosisni aq karrike sa ju duhen.vetem duhet telefononi ne nr 049-884-515 ose te komunikoni me ne ne viber +38649884515 apo dhe ne e-mail adress z.euromodel@hotmail.com .ju mirepresim
informacione shtese>>>
tavolina ne foton e pare dhe te dyte (ngjyre kremdhe ngjyre te zezë) kushton 120 euro
tavolina e bardhe ne foton e fundit kushton 100 euro
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »