SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ore dore 20% flori viti 1930
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
ID e produktit :
100359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ora esht e vitit 1930 stil i pershtacem dhe per kohet e sotme..esht e perber nga 20% flori...esht n gjendje shum t mire pune pervec dy tre gervishje t voglaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kristi
Berat, Albania
00355692233982
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »