SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes lente per iphone 5
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
ID e produktit :
100384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lente profesionale per iphone 5 e shoqeruar dhe me kas.. 8x zoom full hd, auto focusPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kristi
Berat, Albania
00355692233982
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »