SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent samsung galaxy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
ID e produktit :
100388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qmimi mund te zbritet.Shitet samsung galaxy core plus.Eshte plotesisht funksional dhe ne gjendje te rregullt .Punon shpejt nuk ka defekte.Eshte original.
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Prishtinë
049177966
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »