SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes Nikon D3200 Lens 18-200 TAMRON
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '15
ID e produktit :
100392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Nikon D3200 me Lens 18-200 me te vjen edhe; Qanta e tij personale, MemeryCard 8GB, Adapteri, USB CABELL, TV CABELL.. esht shum pak i perdorur pres bleres serioz ! Mund te kontaktoni dhe ne Viber ne numrin tim :)
Informata rreth publikuesit
Adem
Prishtinë
049665354
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »