SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S4 GT - i9515
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '15
ID e produktit :
100394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes samsung galaxy s4 gt-i9515 si i ri pa asnje gervishje i perdorur per afersisht 7 muaj.. me te vjen mbushesi dhe ndegjojset e ti orginal :) Mund te kontaktoni edhe ne viber per me shum detaje.
Informata rreth publikuesit
Adem
Prishtinë
049665354
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »