SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ENI - TERM- Bejme INSTALIMIN e NGROHJES QENDRORE
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
ID e produktit :
100411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme instalimin dhe riparimin e nxemjes qendrore, Punen e bejme ne tere territorin e Kosoves. Punojme edhe me kompenzime me veture etj. Instalojme: Ngrohje me dru dhe thengjill, me pelet, me briket, me nafte, me rryme, solare etj. Kontakt: 045/305-000 044/196-400

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »