SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Invertor TRIPP-LITE dhe 2 Bateri
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '17
ID e produktit :
100431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet invertor Tripp-lite 2400w 24 V dhe dy bateri industriale te cilat jan te mbyllura hermetikisht .
Baterit 200A /h 12V.

Invertori ka:
-Rregullim automatik i tensionit(AVR) ne 230V +/-5%
-Fuqia dalese:2400W
-Mbrojtje nga mbingarkesa
-Lidhje ne sistemin elektrik
Invertori mund te lidhet me Internet per tu komanduar online.
Eshte shum pak i perdorur. Mund te testohet .

VIBER- 0038649370505
049-37 05 05
Informata rreth publikuesit
donat
Prishtinë
049 37 05 05
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »