SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karrike me garancion dhe kualitet
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:29
ID e produktit :
100566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten karriket 20 euro per cope , gjithsej 6 karrike 120euro.Mund te beni porosia sipas deshires tuaj te zgjidhni materialin dhe ngjyren e drurit.karriket jane te kualitetit te larte dhe kan garancion.porosiat mund ti beni ne nr +37744497737 mund te na kontaktoni edhe ne viber.ju mirpresim!
informacione shtesë>>>
tavolina e bukes e cila ndodhet ne foton e parë(e bardhe) kushton 120euro
tavolina per kafiteri ne foton e tretë(kafe-krem) kushton 85euro po ashtu edhe tavolina ne foton e katert (kremt) kushton 85euro
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »