SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karrika dhe tavolina me garancion per 15euro
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '17
ID e produktit :
100567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesim karrike 15euro per cope, gjithsej 6 karrike 90euro.
ju mund te porosisni sipas deshires per materialin e karrikes dhe ngjyren e drurit.karriket jane me kualitet te larte nga druri dhe kane garancion.per porosia na telefononi ne nr +377 44 497 737 si dhe ne viber me po kete nr.ju mirpresum!
informacione shtesë>>>
tavolina ne foton e pare (ngjyre e bardhë)dhe ne foton e tretë(ngjyre te zezë) kushton 100euro
tavolina ne foton e dytë e bardhe me shirit te zi kushton 120euro
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
rr. A. Jashari 1/1. 60000 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »