SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes per LCD dhe Monitor 81,28 cm (32) ose MAX. 30 KG
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
10068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbajtes universal per LCD dhe Monitor 81,28 cm (32") ose MAX. 30 KG

Kodi i Artikullit : 5412810140183

Universal wall bracket for flat screen TV’s. Suitable for screens of 10 – 32” or max. 30 kg. The bracket is very flexible and enables you to tilt, rotate and swivel your TV. The fold function allows you to move the TV closer and further from the wall. All these functions gives you optimal freedom in where you mount your TV, since you can always position the TV to watch it comfortable from the couch. The used materials are very robust and with this bracket you’ll be able to mount your TV safely to the wall.

• Screen size: 10-32"
• Distance to the wall: 100 - 330 mm
• Max. weight: 30 kg
• Material: Steel
• Pivot points: 2
• Tiltable: 20°
• Rotatable: 180°
• Swivel: 180°
• Foldable: No
• VESA: 50/75/100/200x100
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »