SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent Shiten te gjitha keto orendi shtepiake
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
ID e produktit :
100802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent shiten te gjitha keto moblije qe jane ne gjendje shume te mire. Kanape nga firma Simpo shume te ruajtura si dhe trepezaria prodhim druri (tavolina e bukes) Shume te ruajtura dhe shiten me cmim shume te volitshem. Shiten edhe ndamas
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
045432738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »