SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto Service Renault Maloku
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
ID e produktit :
100804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RENAULT MALOKU
Servisim dhe mirembajtje te veturave,
Diagnostifikim dhe kontrollim kompjuterik i veturave,
Autobartje 24h,
Pjese te perdorura dhe te reja.
Gjendemi ne lagjen Arberia rruga "Gjergj Balsha"-afer bazes se KFORIT.
Nr.kontaktues: 044/ 237 907 - 049/ 237 907
Ju mirepresim.
www.facebook.com/Renault-Maloku-324449560906401/ 
Informata rreth publikuesit
rron.m
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »