SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Briket per nxemje nga Euro Model
Çmimi fillestar :
€160.00
Ju kurseni :
€11.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€149.00 Çmimi rritet në €160.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:29
ID e produktit :
100817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim briket nga 160euro ne 149euro,zbritja vazhdon deri ne fund te muajit tetor.Briketi eshte i cilesise se larte i prodhuar 100% nga druri i ahut me garancion i cili munde te perdoret per kaldaja te ngrohjes qendrore, shporet, kamina, furra e shume paisje tjera per ngrohje.per informata dhe porosi na telefoni ose shkruani ne numrat 044-497-737 si dhe ne viber +37744497737 .ju mirpresum Fabrika per prodhimin e drurit EURO MODEL
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
A.Jashari 1/1 fshati Shillove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »