SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet iphon 5 64 gb i ri
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
ID e produktit :
100838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphon 5 64 gb shum pak i perdorur qmimi 270 euro i diskutueshem nr e telit 045 663 960 ose 045 547 278 dhe viber +377 45 663 960

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Kacanik
045 663 960 ose 045 547 278
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »