SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Goma
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
ID e produktit :
100851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Goma te gjita llojet te perdorura dhe te reja jan te ardhura perj gjetmanis poashtu dhe gomat e reja jan teardhura nga gjermania faleminderit per mirkuptim ju mirpresim Numrin kontaktues :044/420/616 Qylag. Te ura qylag

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haki
Prishtinë
044420616
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »