SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Përmirësoni qarkullimin e gjakut
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
1009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo është një shpikje nga Natalia Rose, drejtoreshë nutricioniste në Elizabeth Arden Red Door Spa.

Një recetë e vogël që synon përmirësimin e qarkullimit, heqjen e toksinave, pastrimin e gjakun dhe largimin e yndyrnave kokëfortë.

Përbërësit:
½ filxhan lëng limoni i freskët
½ filxhan vaj lini ose vaj ulliri ekstra vergine
1 luge (supe) pollen blete
1/3 filxhan hudhër e grirë
3 luge (supe) xhenxhefil i grirë
3 luge (supe) mjaltë i papërpunuar

1. Vendosni të gjithë përbërësit në mixer, me përjashtim të vajit. Ngadalë shtoni vajin, derisa eliksiri të marrë ngjyrën e arit.

2. Përdoreni si një salcë për sallatë, ose pijeni. Përdoreni si një locion për lëkurën ose si scrub për pastrimin e trupit.

Nga BioNatural Shop-Prishtine!!!
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »