SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhomë Gjumi
Çmimi :
€1,399.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
100922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ZBRITJE E MADHE - KETO PRODUKTETE JANE VETEM NE MOBIN, FERIZAJ.
Kjo zbritje ofrohet në kuadër të eliminimit të stoqeve të MOBIN-it.
Të gjitha modelet e produkteve më të vjetëra se 2015 do të jenë në zbritje me çmime marramendëse.
Zbritja përfshin të gjitha kategoritë: dhoma gjumi, dhoma të fëmijëve, tavolina pritjeje,
TV komoda, kande, garnitura, tryezari, karrige, etj. Ejani dhe na vizitoni.
Adresa në Ferizaj: Rr.Magjistralja Ferizaj-Shkup në oborr të MOBIN Ferizajit /
Tel: 038 535 018 / Ext: 140 Mob: 045 499 330
Informata rreth publikuesit
Mobin
Fushë Kosovë
045 322 808
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »