SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolinë 1+6
Çmimi :
€799.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
100950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ZBRITJE E MADHE - KETO PRODUKTETE JANE VETEM NE MOBIN, PEJË.
Kjo zbritje ofrohet në kuadër të eliminimit të stoqeve të MOBIN-it. Të gjitha modelet e produkteve më të vjetëra se 2015 do të jenë në zbritje me çmime marramendëse. Zbritja përfshin të gjitha kategoritë: dhoma gjumi, dhoma të fëmijëve, tavolina pritjeje, TV komoda, kande, garnitura, tryezari, karrige, etj. Ejani dhe na vizitoni.
Adresa në PEJË: Rr. "Beteja e Koshares"
Tel: 038 535 018 / Ext: 139
Fax: 039 431 973
Mob: 045 322 808, 049 879 156, -7 / Ext: 139
Koha e hapjes 9.00 deri 19.00
Informata rreth publikuesit
Mobin
Fushë Kosovë
045 322 808
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »