SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhomë për fëmijë
Çmimi :
€999.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
100986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ZBRITJE E MADHE - KETO PRODUKTETE JANE VETEM NE MOBIN, PRIZREN.
Kjo zbritje ofrohet në kuadër të eliminimit të stoqeve të MOBIN-it. Të gjitha modelet e produkteve më të vjetëra se 2015 do të jenë në zbritje me çmime marramendëse. Zbritja përfshin të gjitha kategoritë: dhoma gjumi, dhoma të fëmijëve, tavolina pritjeje, TV komoda, kande, garnitura, tryezari, karrige, etj. Ejani dhe na vizitoni.
Adresa në Prizren: Lubizhdë, afër stacionit të policisë, në oborr të MOBIN Prizrenit /
Mob: 045 499 325, 045 499 338
Koha e hapjes 9.00 deri 19.00
Informata rreth publikuesit
Mobin
Fushë Kosovë
045 322 808
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »