SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPhon 6 64Gb
Çmimi :
€490.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '15
ID e produktit :
101043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iPhon 6 64Gb i ardhur nga Zvicrra viti i prodhimit Prill 2015 ne gjendje shum tmir perveq disa grrithav mbrapa dhe xhamin e cameres e ka te krisur por fotot i ban perfekt ose mund te ndrrohet xhami i cameres nuk kushton shum.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Pristina
049434202
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »