SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Nexus 4 16 GB i arrdhur nga Kanadaja
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '15
ID e produktit :
101062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nexus 4 i zi 16GB i arrdhur nga Kanadaja ne gjendje perfekte 2GB ram16GB romQuad Core 1.5Ghz8x2mp kameraAndroid llollipop 5.1.1I merr shum shpejt updatet me te fundit dhe programet me te fundit pasi eshte version kanadez esht teper i mirmbajtur dhe shitet per arsye se kam s6

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gilmond
Monte-Carlo, Monaco
+3550696377818
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »