SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 2 KAMERA SONY FULL HD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
ID e produktit :
101235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN 2 KAMERA FULL HD
NJERA OSHTE SONY MC 2500 FARE E RE
DHE NJERA SONY MC 2000 EDHE KJO OSHTE PAK E PERDORUR
KUSH OSHTE I INTERESUAR GJINDEM NE PRISHTINE
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Prishtinë
044847708
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »