SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet biciklat CANNANDALE. GHOST
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '15
ID e produktit :
101277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bicikleta cannandale dhe ghost biciklat Jan n gjendje t shkelqyshme
Qmimi por cannandale 2700€
Qmimi por ghost. 1350€
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasan
Hajvali
+37744875752
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »