SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhome fjetje
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '15
ID e produktit :
101279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dhomen e fjetjes e cila permban dy dallapet per rroba, dy anesoret per shtrat, dhe fijoket me pasqyre. Pa shtrat.
Dhoma eshte e perdorur, ne gjendje te mire.
Informata rreth publikuesit
islam
Prishtinë
049221905
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »