SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shites Sony Playstation 3
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
ID e produktit :
101283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Sony playstation 3 ne gjendje te rregullt.Sony ka 2 gjystika me kabell mushes dhe te gjitha kabllat tjera HDMISony eshte me CD CD qe kam eshte Pes 2015 ose Pes 2013 Kontakti Viber +37744328910

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjergj
044328910
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »