SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gopro Hero 3+ black edition 16 gb memory card
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
ID e produktit :
101284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje shes gopro hero 3 plus black editon ne gjendje te rregullt. Goproja vjen me disa pajisje te saj, me 2 cases (kutia kunder ujit), me remote control dhe gjyksoren per biciklete.
Per me shume informata me kontaktoni ne nr me poshte jam edhe ne viber.
Faleminderit.
Informata rreth publikuesit
drilonkamberi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »