SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
John Deere 3050A
Çmimi :
€15,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '15
ID e produktit :
101300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
John Deere 3050A 4WD.
Viti 1990.
Motorri 90HP ,6.0 Cm³.
Gomat e pasme 520/70R38,100% te reja.
Gomat e para 13.6/R28, 100% te reja.
Rryp te ri ,Karrige te re me ajer.
Transmision PowerSyncron me 16 shpejtsi.
Shpejtsia 60Km/H.
Klima, Muzik ,ABS.
Kabina SG2 me izolim.
Ore pune 10.000.
Pesha 7560KG
Sigurim dhe Servisim te kryer deri ne 20160.
Me librez me krejt dokumendat dokumentat e hyrjes ne dogane & Spedicionit.
_________________________________________
Traktori eshte i testuar eshte ne gjendje te shkelqer punon perfekt , eshte si me kan i rii nga gjendja optike dhe fizike. shitet me pllug dhe pa pllug , qmimin me pllug e ka 17.000€ ,ndersa pa pllug 15.500€ Plluxht jan original seri e Kwnerland me amortizim 70cm shkojn vell deri ne graden e ka edhe rroten per me e lan vet sa dush ti ,Mundeni me dal me pa edhe vet pe provu me testu ne qfardo menyre , kush osht i interesum muj me i dergu hala fotografi , dokumenta apo video permes email: Arber.Commerce@gmail.com mesazhet kthehen 24H/7 tel: 049808965
Qmimi Diskutohet
_________________________________________
Video:
www.youtube.com/watch?v=6YMgQeTP6nQ 
Informata rreth publikuesit
Arber
Skënderaj
Kryshefc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »