SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objektiva
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '15
ID e produktit :
101345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy objektiva per canon eos 70-210mm f 1:3.5=4.5 si dhe 18-55mm.Jan ne gjendje te rregullt.
tel:049264084
Informata rreth publikuesit
Ali
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »