SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet iphone 4
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '15
ID e produktit :
101409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 4 me 16 gb kamer te paster nuk mund te gjeni asnje verejte me te vine dhe 4 fotrolla dhe adapter origjinal

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leo
Viti
044392342
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »