SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fendt Farmer 105 S
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '16
ID e produktit :
101410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Traktroin Fendtr Farmer 105 S. Trakroti éshté né gjendje té rregullt dhe éshte i ardhur nga Zvicrra. Qmimi 6500 Euro +-.
Pér informata me té hollesishme na kontaktoni né nr,
Mob/Viber/Whatsapp
+41 79 555 20 11
email: bekim.gjoni@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Bekim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »