SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesh Kapmt Shtepiz
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
ID e produktit :
101415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamp Shtepiza eshte ne gjendje te rregullt posedon sistemin e nxemjes dhe shporet me gas,frigorifer,dhom gjumi,dhom ndeje,banjo funksionale dhe para kampshtepizes tenden e vet me gjersi 1.7m dhe gjatesia njesoj me gjatesin e kamp shtepizes,ka frenimin e vet me shtypjen e biges kapse, rryma mund te shfrytzohet ne 220w dhe me bateri te vetures, eshte prodhim Zvicrran
Eshte e pa doganuar viti i prodhimit 1998
Informata rreth publikuesit
Nazmi
Gjilan
044244021
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »