SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobilje Garniturë 2+1+1+tavolinë
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
ID e produktit :
101436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes garniturën e stilit klasik (2+1+1+tavolinë) nga druri dhe lëkura të llojit ekskluziv. Janë fare pak të

përdorura dhe të mirëmbajtura sikur eksponatet muzeale. Çmimi i garniturës është 350 EURO

(gjysma e çmimit të blerjes).

Të interesuarit mund të lajmërohen në telefonat:

+377 45 500-105
Informata rreth publikuesit
Arion
Prishtinë
045500105
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »