SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Projektime për Legalizim të Objekteve
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
ID e produktit :
101464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania “Arhing” është kompani e licencuar për projektime inxhinerike dhe ndërtim, me një staf të kualifikuar dhe te përkushtuar ka arritur te perfundoje me sukses shumë projekte. Pasi që Kosova është futur ne procesin e legalizimit të objekteve pa leje, ARHING ofron komplet projektimin e specializuar për legalizim në KATEGORINË -I-a, KATEGORINË -I-b, KATEGORINË –II Ndërsa vlen te ceket se nën autorizimin tuaj “ARHING” ofron shërbimin e plotë për angazhim ndaj komunës.
Adresa: RR.Bill Klinton, 38/A Prishtinë
Numrat Kontaktues: Mob: 044-120-185,049-811, Tel: 038-613-035
E-mail: info@arhing.com
Informata rreth publikuesit
Arbnor
049-580-043
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »