SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini Bluetooth Joystick dhe MP3
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '15
ID e produktit :
101516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mini Joystick Bluetooth dhe nje MP3 ne gjendje te rregullt jane te dyja dhe te pa perdorura per me pa se si punon Gjystika muni me pa ne youtube : m.youtube.com/watch?v=q1luz2ePOGU 

Muni me kontaktu ne Viber : 049416473
Informata rreth publikuesit
Gentrit
049416473
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »