SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung s4
Çmimi :
€195.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '15
ID e produktit :
101530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes telin samsung s4 gjithmon u mbajt me mbrojtse dhe folje nuk ka as ni grith. Kapakun mrapa e ka prej lekures jo pllastik. Me te vjen nje adapter dhe mbrojtse dhe nje pal ndegjojsa te thjeshta.
Mundesi ndrimi me Iphone 5 samsung s3 htc one m7 ose ndonje tel tjeter qe eshte ngjendje te rregullt.

Arsyja e shitjes eshte sepse e kam ble s6.

Per telefon garantoj. Ne qoft se bejm marveshje mundemi te takohemi ku te na konvenon 2 palve.
Informata rreth publikuesit
premtimkrasniqi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »