SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes linjen e re per prodhim dhe paketim. (ndërrim me veturë)
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
ID e produktit :
101570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes komplet linjen per prodhimin e (reqelit, ajvarit, soserave ushqimore etj)
Linja perbehet nga:
1.Kazani per zierjen dhe perzierjen e produktit (elektronik)
2.Pompa per qarkullimin e lengut pas prodhimit ne qeshma.
3.Tavolina e punes me 2 qeshma per mbushjen e produktit.
4.Makine speciale per paketimin e ushqimit (psh:ullinjeve) ne ambalazh plastike per frigorifer, mikrovale etj.
(Mund te behet nderrim me ndonje veture ne vlere te njejte)
Ju faleminderit!
Kontakti: 045/532-772
Informata rreth publikuesit
Arianit
Prishtinë
045532772
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »